Poznań: Stadion miejski jest dla wszystkich kibiców

Sie 21, 2011   //   by Redakcja   //   Komentarze  //  Brak komentarzy

– Żenujące i niepokojące są informacje, iż POSIR próbuje stosować chwyty używane przez polityków z ul. Wiejskiej, czyli zmianę reguł gry w trakcie meczu. Nie mogę zrozumieć, dlaczego podmiot miejski, ze sportem w nazwie, działa przeciwko sportowi i kibicom. Przez rundę wiosenną kibice Warty udowodnili, że na meczach może być spokojnie, a rodzinna atmosfera może się łączyć z tradycyjnym i aktywnym kibicowaniem.

Teraz POSIR daje kibicom żółtą kartkę, a czerwona wisi w powietrzu. Za co ten faul? Nie rozumiem, co zrobili kibice, co zrobił klub ze 100-letnią tradycją? Czy stadion na Bułgarskiej jest prywatną własnością, czy jest miejski i powinien służyć mieszkańcom. Ten obiekt, zbudowany z naszych podatków winien służyć obu dumnym poznańskim klubom i ich kibicom – mówi dr Bartosz Józwiak, Prezes Unii Polityki Realnej i lider poznańskiej listy KW Prawica do Sejmu.

– Najpierw wyrzucono na kilka kolejek kibiców Lecha, a trwale chce się wyrzucić z niego Wartę. Może już czas wyrzucić osoby zarządzające POSIR-em i ich mocodawców. W imieniu kibiców oczekuję wyjaśnienia sprawy korzystania wszystkich kibiców ze stadionu MIEJSKIEGO – dodaje.

Źródło: www.upr.org.pl

Comments are closed.